Hakkımızda

HAKKIMIZDA

KURUMSAL

2014 yılından bu yana kusursuz hizmet sunmayı kendine ilke edinmiş UPON TOUR,

Turizmin pek çok dalında faaliyet göstermektedir.

Ulusal ve uluslararası alanda kurumsal firmalara, toplantı, etkinlik yönetimi ve yurtdışı seyahatler gibi konularda çözüm ortaklığı yapmaktayız.

Yurtiçi, yurtdışı charter uçak organizasyonu, uçak bileti, otel rezervasyonları toplantı mice gurupları, yurtiçi ve yurtdışı haftalık , günübirlik turlar faaliyetlerimizdendir.

Ayrıca hem bireysel misafirlerimiz, hem de gruplar için organize ettiğimiz havalimanı otel transferleri yapmaktayız.

Kaliteli , güvenli ve güler yüzlü bir hizmet anlayışını benimsemiş olan şirketimiz , tatilinizin yada iş gezinizin havalimanında başladığını bilir ve bu başlangıcın en iyisini siz değerli misafirlerimize sunmak için 24 saat çalışır.

Otel rezervasyonu , toplantı gurupları ve organizasyonlar için için ekibimiz hizmetinizdedir.

Standart transfer araçları dışında VIP araçlarımızda hizmetinizdedir.

Hizmet sektörünün en önemli kısmı olan işgücü kalitesi şirketimizin en önemli sermayesidir. Güvenli ve rahat tatil ve yolculuk yapabilmeniz için sektörde deneyimli personel kadromuz ve transferlerinizin zamanında ve aksamadan gerçekleşebilmesi için operasyon departmanımız siz değerli misafirlerimize en iyi servisi sunmak üzere hizmetinizdedir.

Her zaman en özel ve güzelini yapmaya çalışan profesyonel ekibimiz sizlerden gelecek talep ve soruları cevaplamaktan da memnuniyet duyacaktır. Daha fazla bilgi almak ya da rezervasyon için bizimle irtibata geçmenizi rica eder, sağlıklı ve keyifli tatiller dileriz.

MISYON

Ekip olarak müşteri memnuniyeti odaklı, yeniliğe açık, teknoloji ile entegre çalışarak kişi ve kurumların ihtiyaçlarına yüzde yüz çözüm bulmak.

VIZYON

Ulusal ve Uluslararası turizm sektöründe güveni ve saygınlığı temsil eden, kurumsal kimliği ile ön plana çıkan örnek bir kuruluş olmaktır. 


TURSAB 8715